grynaplus

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus

GrynaPlus

banner-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

16

Beginnerx

1 rok temu

Najlepsze gry na Steam poniżej 20 zł!

Cześć! Z tej strony Beginnerx, w tym artykule pokażę ci wiele ciekawych gier w stosunkowo niskich cenach. Dzisiejszym progiem będzie tylko dwadzieścia złotych. Nie przedłużając, zaczynajmy !

 

Euro Truck Simulator 2

Euro Truck Simulator to niezwykle popularna gra, która umożliwia nam wcielenie się w kierowcę tirów. Możemy wykonywać zlecenia od pracodawców, założyć własny biznes lub po prostu pojeździć bez konkretnych celów, aby się trochę odprężyć. Ten tytuł umożliwia jeżdzenie po prawie całej Europie! Niestety niektóre państwa i miasta wymagają posiadania płatnych DLC, ale podstawowa wersja również jest w stanie zapewnić wam wiele rozrywki. Grę można często wyrwać na promocji za niecałe 18 złotych, natomiast jej regularna cena wynosi około osiemdziesiąt złotych.

 

American Truck Simulator

Mechaniką gra nie różni się prawie niczym od Euro Truck Simulator, ale klimat jest całkiem inny, ponieważ w ATS nie jeździmy już po Europie, a po Stanach Zjednoczonych. Mapa jest spora i dobrze odwzorowana, w pełni oddaje klimat USA. Warto mieć ten tytuł w swojej bilbiotece. Cena jest identyczna, jak w przypadku ETS - w przypadku promocji wynosi niecałe dwie dyszki, natomiast normalnie kosztuje około osiemdziesiąt.

 

MudRunner

MudRunner to gra twórców SnowRunner. Może się okazać dobrą alternatywą, główną zaletą tej produkcji jest niższa cena. Na promocji kosztuje zaledwie 11,99 zł, podczas gdy za SnowRunner'a zapłacicie ponad osiemdziesiąt. Tak więc polecam głównie dla tych, którzy lubią oszczędzać :)

 

911 Operator

Odbiegając od tematu gier samochodowych, warto zainteresować się również grą 911 Operator. W tej produkcji, jak sama nazwa mówi, wcielamy się w operatora numeru ratunkowego. Dostajemy różne zgłoszenia, np. o podłożonej bombie czy strzelaninach. Naszym zadaniem jest wysyłanie jednostek i zarządzanie całą interwencją. 911 Operator to naprawdę ciekawy i ekscytujący symulator. W dodatku jest bardzo tani, zapłacicie za niego zaledwię dychę! Oprócz tego warto wspomnieć, że jest to polska produkcja, więc kupując grę, wspieracie polski rynek gier. Oczywiście z tej racji, dostępny jest również polski język, więc nie musicie się martwić, jeśli słabo znacie angielski ;)

 

I'm on observation duty

W moich rankingach nie możne oczywiście zabraknąć horrorków, tak więc oto jest - I'm on observation duty. I'm on observation duty to w zasadzie cztero-częściowa seria gier tworzona przez niezależnego twórcę Notovia. Wcielamy się tutaj w nocnego stróża, a naszym zadaniem jest pilnowanie nawiedzonego domu. Zapewniam, że nie jest to kolejny horror, taki sam jak tysiąc innych. Może i opis nie brzmi zbyt oryginalnie, ale sama mechanika to autorski pomysł twórcy. Nie ma żadnych podobieństw do FNAF-a lub innych gier tego typu. Pierwszy chapter kosztuje niecałą dychę bez promocji, więc cena jest bardzo przystępna. Oprócz tego można kupić wszystkie chaptery (cztery) za niecałe 40 zł. Dzięki takiemu zakupowi zaoszczędzisz 20 %. Dostępna jest nawet wersja VR w przypadku trzeciego rozdziału. Osobiście przeszedłem już wszystkie części i polecam !!

 

PC Creator - PC Building Simulator

Jeśli interesujesz się informatyką, technologią, a przede wszystkim komputerami, to gra dla ciebie! Tytuł ten polega na składaniu komputerów i... W sumie to tyle! Kosztuje tylko czternaście złotych, więc nie przepłacasz. Na stronach podmiotów trzecich ceny czasami wynoszą zaledwie kilka złotych. Jednak należy pamiętać, że kupowanie na takich stronach wiąże się z ryzykiem stracenia pieniędzy lub nawet zbanowania konta Steam (aczkolwiek zdarza się to niezywkle rzadko), dlatego najlepiej kupować w oficjalnych sklepach (Steam, Epic Games, GOG, itp.)

 

Bloons TD 6

Najnowsza odsłona Bloons TD - bardzo popularnej serii strategicznej tworzonej przez Ninja Kiwi. Myślę, że ponad 150 tysięcy przytłaczająco pozytywnych ocen mówi samo za siebie. W tą grę zdecydowanie warto jest zagrać! Dostępna jest również darmowa wersja oraz wersja na urządzenia mobilne.

 

No na tyle. Mam nadzieję, że chociaż jeden z tych tytułów okaże się dla was fajnym sposobem na spędzenie wolnego czasu. Zachęcam również do oceniania i wyrażenia swojej opinii w komentarzach. Miłego dnia/nocy!

0 Komentarzy

Ostatnie wpisy