grynaplus

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus

GrynaPlus

banner-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

8

XhackergamingX

2 lata temu

Najlepsze serwery Minecraft!

Witam, chciałbym wam przedstawić najlepsze serwery Minecraft! Serwery będą podzielone na dwie częśći - Premium i Non-Premium. Zapraszam!

Premium.

Mc.Hypixel.net

Serwer pochodzi z Ameryki (chyba). Wiele trybów, na przykład BedWars, SkyWars, SkyBlock czy PaintBall! Gra tam około 40000 - 70000 graczy. Serwer słynie z BedWars do którego poradnik jest w poprdzenim artykule. Polecam!

 

Mc.CubeGame.pl

Polski serwer, dosyć zapomniany. Zarówno jak Mc.Hypixel.net posiada wiele trybów w tym BedWars. Kiedyś grało wiele więcej osób, puki co gra około 100 graczy. Ale z wami uda nam się ożywić znowu ten serwer!

BedWarsPractice.net

Zagraniczny serwer, nie jest to serwer typu Mc.Hypixel.net czy Mc.CubeGame.pl. Gdyż serwer nie jest MiniGames, natomiast na serwerze ćwiczy się BedWars. gra tam około 300 osób.

Non-Premium

KoksCraft.pl

Serwer stworzony przez popularnych youtuberów (Szymeq, Yoshi). Pochodzi z Polski, wiele trybów typu: SkyGames (The brigde, SkyWars), Tnt Games (TNT RUN, TNT TAG), Arcade (Rusz się albo giń, Gravity, Murder Mystery, Turf Wars, Among Us, PaintBall) czy nawet BedWars! Gra około 7000 graczy.

CraftPlay.pl

CraftPlay - Serwer pochodzi z Polski, wiele trybów. Około 4000 graczy. Serwer posiada dalekie tnt jumpy na BedWars ale niestety, fireballi juz nei można tak pochwalić /:

ACMC.pl

Serwer utworzony przez youtubera o pseudominie "Quafku". Gra tam około 1000 osób, trybów sporo ale mam troche wątpliwości co do serwera, nie będe teraz tego mówił.

Nssv.pl

Serwer posiada ogromną ilość trybów od Surviwal + Gildie do PvP, BedWars również jest! Ale nie najlepsze. Pochodzenia Polskiego, gra tam 2000 graczy i tyle w temacie.

CraftMc.pl

Serwer CraftMc.pl śieć Polskich serwerów na którym gra 1500 graczy. BedWars! SkyBlock!, ChestPvP!, MegaDrop!, Creative!, OneBlock!, SkyWars!, FreeBuild! 

MyMg.pl

serwer posiada lekkie lagi natomiast na BedWars mamy super TNT jumpy oraz uwaga, Fireballe! są również egg brigde (jajka mostu) rzadko spotykane na serwerach non-premium. Polecam!

MinePlay.pl

Spoko serwerek idealny do chillowych arenek, Posiada między innymi BedWars, SkyWars oraz SquidGame! Serwer niestety nie ma za dobrego anty cheata, ale nie często spotyka się cheaterów.

DerpMc.pl

Serwer uważany za umarty, poprzez slabego anty cheata oraz lenictwo administracji. Ale teraz się bardzo poprawił ale ludzie tam nie grają bo myslą że dalej serwer jest umarty a nawet usuneli klasy! to co robimy to samo co z cubegame?

CookieMc.pl

Kolejny serwer youtubera a mianowicie Cpotworka, serwer posiada BedWars i świezy the birgde, posiada wmiarę dobrego antycheata, i co mogę jesce powiedzieć postarał się Cpotwór.

Mam nadzieję że będziecie mieli teraz na czym grać. Daj 5 gwiazdek a będzie mi cieplutko na serduszku <3. Miłego dnia/wieczoru :D

0 Komentarzy

Ostatnie wpisy