grynaplus

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus

GrynaPlus

banner-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

13

LEGO2012

11 miesięcy temu

Nowa aktualizacja w Pet Simulator X 29.04.2023r.

 

 

Witam w kolejnym artykule tym razem o PSX czyli Pet Simulator X i o nowej aktualizacji w tej grze, ten artykuł piszę właśnie w ten dzień w którym ma być update (aktualizacja) i powiem dzisiaj co ma być właśnie dzisiaj dodane do tej gierki tak więc nie przedłużajmy, ZACZYYNAJMY!!!

 

PETY EVENTOWE STAJĄ SIĘ PRZYDATNE

 

Maszyna HUGE A TRON zostaje zaaktualizowana i w niej będzie można przerabiać pety EVENTOWE! Będą one przerabiane oddzielnie bez exc (ekskluzywnych petów) i będzie inne jajko HUGE EVENT EGG. Niestety nie będzie tam szansy 100% na HUGE! ! !

 

EVOLUOWANIE NIEKTÓRYCH HUGE PETÓW

 

Od przyszłej aktualizacji będzie można evoluować swoje HUGE pety tylko niestety nie będzie można evoluować wszystkich HUGE petów. Jeżeli będziesz chciał evoluować swojego HUGE musisz ich mieć kilka aby udało się bo będą do tego procenty które będą pokazywać ile procent szans  jest na evoluowanego HUGE. Na pewno będzie można evoluować HUGE PTERODACTYL, HUGE HELL ROCK, HUGE PIXEL CAT, HUGE CUPCAKE,więcej niewiadomo.

 

NOWY MEKSYKAŃSKI EVENT, PINIATA PETY ORAZ NOWE ZWIERZĘ CHIUAUA! ! !

 

W tym uptade powinien też zawitać nowy meksykański EVENT i nowe zwierzę CHIUAUA który moim zdaniem jest jednym z najładniejszych PETÓW w grze i na pewno będę chciał go zdobyć. O tym EVENCIE niestety niewiadomo za dużo lecz wiadomo że będą właśnie takie pety jak: PINIATA CAT, (może HUGE PINIATA CAT) PINIATA DOG (i też może HUGE PINIATA DOG) oraz CHIUAUA (i tu raczej napewno HUGE CHIUAUA). Cała pierwsza kraina powinna też zmienić się na pustynną krainę na której będzie stała wielka PINIATA i tabliczka na której będzie pisało dziesięć razy większa szansa na HUGE!

 

MOJE HUGE PETY 

Teraz chciałbym odejść na chwilę od leaków (przecieków) co ma być w nowym update tylko o tym jakie HUGE pety mam JA! Aktualnie 0!! Kiedyś miałem HUGE HELL ROCKA, sprzedałem go i zarobiłem na HUGE CUPCAKE potem HUGE CUPCAKE sprzedałem NA GOLDEN HUGE HELL ROCKA z podpisem Youtubera 3B GEMÓW I RAINBOW SAFARI CATA. Po tej sprzedaży długo nie grałem w PSX, no może nie aż tak ale miałem przerwę, po przerwie sprzedałem HHR (czyli HUGE HELL ROCKA w skrócie) kupiłem kilka jajek i niektóre otworzyłem lecz nic mi dobrego nie wypadło i przez to straciłem dużo gemów ale teraz znowu gram bardzo dużo w PSX i mój RAP wzrasta, mam już 23b razem tak więc na HUGE PETA mnie już tak naprawdę stać ale jeszcze wszystkiego nie sprzedałem, jak sprzedam będę szukał nowego HUGE którego jeszcze nie miałem kupić! Mój nick w Roblox to Bartekbananek654 tak więc jeżeli ktoś ma jakiego HUGE do sprzedania może mi wysłać mailboxem że ma takiego, potem siebie dodamy do znajomych i potrejdujemy się! 

POŻEGNANIE 

Tak więc to wszystko będzie w dzisiejszym update, wy już wiecie jak on wygląda, ja się żegnam, miłego ogrywania nowego updatu w Pet Simulator X ! 

 

0 Komentarzy

Ostatnie wpisy