logo

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus
icon-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

16

Beginnerx

10 miesięcy temu

PUBG za darmo na Steam? To nie żart!

PUBG to według wielu osób najlepsza gra typu battle royale. Niestety zawsze miała jedną poważną wadę, kosztowała ponad 100 złotych. Ten fakt dawał mocną przewagę konkurentom takim jak Call Of Duty: Warzone, Fortnite czy CS:GO. Mimo to PUBG zawsze odnosił wielkie sukcesy. Sprzedano go ponad siedemdziesiąt milionów razy! A wersja mobilna została pobrana przeszło pięćset milionów razy.

PUBG GRĄ FREE-TO-PLAY?

Ostatnio  firma postanowiła nagle zmienić strategię, ponieważ gra przeszła na model Free-to-play. Dwunastego stycznia KRAFTON postanowił poinformować użytkowników o nowych niespodziewanych zmianach. Jest to na pewno miła niespodzianka na ferie zimowe. Miejmy tylko nadzieję, że tym samym nie wzrośnie poziom cheaterów. Jednak uważam, że tak duża korporacja powinna poradzić sobie z tego typu problemami.

BONUSY ZA ZAPRASZANIE ZNAJOMYCH?

W niekrótkiej informacji do graczy można było się dowiedzieć, że za zapraszanie znajomych otrzymamy specjalne bonusy. Zapewne chcielibyście wiedzieć jakie? Już spieszę z odpowiedzią... Łącznie do zdobycia będą trzy różne prezenty w zależności od tego ile osób zaprosicie. Poniżej zamieszczam ich listę:

 • zaproszenie jednego znajomego - dziesięć kuponów kontrabandowych;
 • zaproszenie trzech znajomych - dwieście darmowych monet;
 • zaproszenie pięciu znajomych - specjalna unikatowa bluza.

JESZCZE WIĘCEJ DARMOWYCH RZECZY?!

Jeśli myślicie, że to już koniec to jesteście w wielkim błędzie. Oprócz bonusów za zapraszanie znajomych, do dziewiątego lutego będą trwały specjalne eventy. Dzięki nim będziecie mogli zaopatrzyć się w dobry ekwipunek bez wydawania ani grosza. Każdego dnia będziecie mogli wykonać cztery misje, aby zdobyć punkty, które następnie mogą być wymienione na darmowe nagrody. Listę misji zamieszczam poniżej:

 • przetrwanie przez trzydzieści minut (tyczy się to również członków twojej drużyny) - 40 punktów;
 • zdobycie przynajmniej jednego hełmu na przynajmniej drugim poziomie - 20 punktów;
 • zdobycie przynajmniej jednego Police Vest na przynajmniej drugim poziomie - 20 punktów;
 • zdobycie przynajmniej jednego plecaka na przynajmniej drugim poziomie - 20 punktów.

Zdobyte punkty będzie można wymienić na cztery różne przedmioty, oto kolejna lista:

 • Cheer Legend Top - 400 punktów;
 • Cheer Legend Skirt - 350 punktów;
 • Battle Hazard Work Boots - 250 punktów;
 • taniec Victory Dance 80 - 400 punktów.

PODSUMOWANIE

PUBG przekształciło się w grę Free-to-play. Nie wszyscy są z tego faktu zadowoleni, szczególnie ci, którzy zapłacili za tą grę trochę pieniędzy. Na Steamie widnieje wiele nowych negatywnych opinii z tego powodu. Jeśli jednak nie graliście, polecam zrobić to teraz, póki trwają specjalne eventy i zaprosić paru znajomych. Ode mnie to na tyle. Miłego dnia.

0 Komentarzy

© Copyright GrynaPlus.pl 2018-2022