grynaplus

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus

GrynaPlus

banner-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

13

LEGO2012

1 rok temu

Ranking gier LEGO. [Dodatkowo mój własny]

Witajcie w kolejnym artykule, [oczywiście moim artykule] dzisiaj porozmawiamy [no tak na niby porozmawiamy] sobie o najlepszych grach LEGO jakie wypuściła firma Traveller's Tales tak więc zaczynajmy!!!!

 

 

Firma Traveller's Tales wypuściła już bardzo dużo gier LEGO z różnych uniwersum takich jak: Marvel, Hobbit, Harry Potter, Star Wars, Piraci z Karaibów oraz mojej ulubionego uniwersum: DC, też na pewno tworząc LEGO Worlds wzorowali się na pewno na Minecrafcie, ale ja uważam że LEGO to jedna z najlepszych serii gier, po prostu jak gram w jakąś grę to chce się grać i chce i nie chce się przestać, muszę ale no muszę też dodać że Traveller's Tales przedstawia gry LEGO w sposób bardzo, bardzo śmieszny np. w pierwszej misji w LEGO Avengers w filmie była tam świnka no!!!! hahaha!!! Poza graniem w grę można się od razu trochę pośmiać hęhę

 

Dobrze a więc zaczynajmy ranking!

 

Ten ranking stworzyłem według innych graczy i stron internetowych

 

 1. LEGO Indiana Jones  

  W Lego Indiana Jones akurat grałem ale[jeszcze bo może niedługo przejdę] nie przeszłem wszystkich poziomów i powiem że może być lecz mi się wydaje że misje były zbyt krótkie i grafika jeszcze nie była zbyt dobra. [LEGO Indiana Jones to stara gra i wtedy nie robili jeszcze tak pięknych grafik]

  1. LEGO Ninjago Movie

LEGO Ninjago też grałem i przeszłem wszystkie poziomy oraz niektóre poziomy

dodatkowe [chyba te dojo czy jakoś tam] i powiem że grafika całkiem całkiem, bardzo

ładna grafika tylko że minusem było to że było bardzo mało misji fabularnych. [LEGO

Ninjago było jakiegoś tam dnia za darmo na Steam do odebrania]

   1. LEGO Jurrasic World.

    Ooo!!! Akurat LEGO Jurrasic World przechodzę właśnie teraz, jedna misja po drugiej i nie mam żadnego minusa do tej gry, bardzo mi się podoba!

7                      7.   LEGO Harry Potter lata 1-4 i 5-7

W LEGO Harry Potter lata 1-4 i 5-7 nie grałem ani w pierwsze ani w drugie ani

tego produktu nie posiadam dlatego że nie interesuje się Harrym Potterem, lecz wiem że

ta gra jest bardzo stara i nie ma za bardzo ładnych grafik dlatego raczej akurat tej serii

bym nie polecał.

   1. LEGO Batman 2

LEGO Batman to moja ulubiona seria, bardzo ją lubię a tą grę uważam za 2 z

najlepszych gier Batmana, bardzo, bardzo serdecznie polecam. Grafika może być

a misje są bardzo ciekawe i nie za trudne.

    1. LEGO Dimensions      

LEGO Dimensions to trochę inna gra od wszystkich gier LEGO dlatego że LEGO

Dimensions ma ze sobą swój zestaw który trzeba podłączyć takim kablem który

jest w zestawie do swojej konsoli [LEGO Dimensions jest tylko dla konsol]

i na tym zestawie trzeba kłaść takie przypasowania do minifigurek LEGO i jeśli te

przypasowanie położymy na tym podłączonym zestawie LEGO do konsoli wtedy

dana minifigurka się pojawia w grze. [w zestawie startowym znajdują się trzy

przypasowania do minifigurek, jeśli chcesz mieć więcej minifigurek w grze niestety

musisz kupić te przypasowania za [prawdziwe] pieniądze. Ja sądzę o tej grze że

grafika jest ładna tylko że trzeba wydać dużo pieniędzy dodatkowo aby

przechodzić misje.

    1. LEGO: Władca Pierścieni

W tą grę też nie grałem [hmm, dlaczego w rankingu najlepszych gier LEGO są takie gry LEGO że ja ich nie grałem] tylko po zdjęciach mogę zobaczyć że naprawdę ładna grafika podobna jak w LEGO Dimensions. No cóż ja Władcy Pierścieni nie oglądałem dlatego nic nie mogę więcej powiedzieć, idziemy już do podium

3. LEGO Star Wars: Complete Saga    

Nie wiem dlaczego LEGO Star Wars: Complete Saga niby jest na 3 miejscu według internetu. LEGO Star Wars: Complete Saga to starsza część gier LEGO Star Wars dlatego nie wiem dlaczego tutaj na 3 miejscu się znajduję. Hmm, cóż ja no mogę powiedzieć o tej grze, grafika nie jest jeszcze dopracowana ale misje są ciekawe. [LEGO Star Wars: Complete Saga możemy znaleźć w sklepie GrynaPus]

  1. LEGOO Marvel Super Heroes 2

W LEGO Marvel Super Heroes grałem i tą grę chcę zrobić na 100%.

Bardzo mi się ona podoba i zgadzam się z tym że jest ona na drugim miejscu. Bardzo ładna grafika oraz fajne, ciekawe misje.

1. LEGO Star Wars: The Skywalker Saga

No kto by się nie spodziewał no! [fani gier LEGO na pewno by się domyślili że to właśnie LEGO Star Wars: The Skywalker Saga.] LEGO Star Wars: The Skywalker Saga ma świetną grafikę jest po prostu genialna! I ma tyle misji do przejścia!

 

Jeśli LEGO Star Wars: The Skywalker Saga jest taka fajna to jaka będzie kolejna gra LEGO? Już się nie mogę doczekać!!!!!

 

 

NO TO TERAZ MÓJ WŁASNY RANKING GIER LEGO!

 

 

UWAGA!!! To będzie ranking tych gier tylko w które grałem!!!

 

10.LEGO Marvel Super Heroes

LEGO Marvel Super Heroes to pierwsza gra LEGO Marvel. Jest ona stara i dlatego też te grafiki nie są perfekcyjne, ogólnie to dobra gra lecz z tych gier które grałem no, zasługuje jedynie na dziesiąte miejsce.

  1. LEGO Ninjago Movie 

Ta gra zajęła 9 miejsce i w pierwszym rankingu i w moim własnym. No cóż mówiłem o niej już wcześniej no nic za bardzo nie mogę jeszcze wam opowiedzieć.

   1. LEGO Jurrasic World 

Ej ja naprawdę nie sugeruje się tym powyższym rankingiem ale jest tak samo. LEGO Jurrasic World na górnym rankingu jest ósme i tu też jest ósme. Na górze nie dodałem że LEGO Jurrasic World ma bardzo ładną grafikę.

    1. LEGO Batman The Video Game [LEGO Batman 1]

LEGO Batman The Video Game to pierwsza część Batmana, grafiki jeszcze niby nie jest zbyt ładna ale tyle misji fabularnych i tak fajne, śmieszne i ciekawe te misje że fajnie jest sobie w taką grę zagrać w wolnym czasie.

    1. LEGO Movie 2 [LEGO Przygoda 2]

Tą grę się bardzo łatwo i szybko przechodzi. Ta gra jest troszeczkę inna dlatego że tutaj nie ma misji fabularnych tutaj są różne zadania od postaci. I tutaj aby grać w dwie osoby, jedna osoba musi mieć pada. [kontroler]

     1. LEGO Marvel Avengers

Tą grę nadal przechodzę i ma świetną grafikę jak na stare gry LEGO, [ma ona już parę lat] jednak w rankingu już czas na nią dlatego że jest tam bardzo dużo śmiesznych scenek lecz one właśnie aż tak nie są śmieszne i to sprawia że jest na piątym miejscu w rankingu a to przecież bardzo dobre miejsce i bardzo polecam tą grę.

4. LEGO Batman 2

Ta gra jest świetna! Nawet jak już wszystko ukończyłem to nadal wchodzę do tej gry LEGO dlatego że lubię sobię pochodzić po mieście Gotham, ono jest tak wielkie że można zwiedzać i zwiedzać i porozbijać zbirów Riddlera, Lexa Luthora, Jokera i nie wiem jeszcze kogo. LEGO Batman 2 ma też bardzo ładną grafikę

  1. LEGO Marvel Super Heroes 2

W tej grze przeszłem wszystkie poziomy fabularne, kilka z DLC bo mam kupioną wersję wzbogaconą i jedną misję dodatkową i właśnie dla tak dużej ilości misji LEGO Marvel Super Heroes 2 znajduje się na podium czyli na trzecim miejscu, ale nie tylko dlatego! Dlatego też bo LEGO Marvel Super Heroes ma świetną grafikę.

2. LEGO City: Undercover

To świetna, świetna, świetna gra, bardzo ładna grafika i bardzo ciekawe misje np. ciekawe było w jaki sposób Chase Maccein złapie Rexa, bardzo fajna gra. [niektórzy mówią że LEGO City: Undercover to Gta dla dzieci]

   1. LEGO Super Villians.

No i mamy ujawnionego zwycięzcę! [oczywiście to według mnie] Dla mnie LEGO Super Villians jest najlepsza dlatego że są tam moi ulubieni bohaterowie czyli: Batman, Joker, Riddler i tak dalej i też dlatego że ta grafika jest prze świetna!!!! Bardzo lubię tą grę, przeszłem wszystkie misje fabularne i gram dalej aby zrobić 100% !!!!!!!!!

 

 

PPOŻEGNANIE

 

No i tak wygląda właśnie mój ranking gier LEGO i ranking na podstawie różnych rankingów w internecie. Życzę wam dużo zdrowia i fajnych niespodzianek 24 grudnia, ja chyba zrobię sobię przerwę mikołajkową od pisania artykułów, do następnych moich artykułów żegnam się!

 

0 Komentarzy

Ostatnie wpisy