logo

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus
icon-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

13

LEGO2012

2 miesięce temu

Sims 4 - Za darmo?! O co chodzi w tej grze?

 

Ojojoj długą przerwę sobię od pisania artykułów zrobiłem ale już wracam!

W tym artykule powiem trochę o Simsach 4 ale tylko trochę bo sam na razie nie wiem za dużo bo nie dawno co dopiero zacząłem grać w tą grę. Dobra tak więc zaczynajmy!!! 

 

CO TO TE SIMS 4 ???! 

Sims 4 i wszystkie inne wydania gry Sims skupiają się na prowadzeniu życia swojego sima, (Postać w Simsach jest nazywana właśnie simem) w grze na samym początku tworzysz swoją postać czyli twojego sima (jeżeli chcesz aby sim nie mieszkał sam możesz zrobić więcej simów np. jego rodzinę, mamę, tatę, siostrę lub jeżeli kupisz dodatek psy i koty to nawet i swojego pupila lub partnera/partnerkę) potem wybieramy co nasz sim lubi a czego nie lubi np. lubi kolor czerwony a nie lubi zielonego, lubi programować na komputerze, ni elubi gotować, lubi majsterkować, dużo, bardzo dużo jest opcji. Potem przechodizmy do jego cech charakteru czyli wybieramy np. złośliwy, romantyk, sportowiec, mól książkowy, kumpelski i wiele wiele innych a potem wybieramy jego najważniejszą cechę a tak naprawdę czym w przyszłości będzie się zajmował np. sportowiec, złodziej, biznesman i kilka jeszcze innych i zatwierdzamy na prawym dolnym rogu, i nasz sim jest gotowy! (można jeszcze wybrać simowi styl chodu czyli jak będzie chodził i jego wiek np. dziecięcy lub młody dorosły, dorosły lub stary) 

Potem wybieramy miasto w którym nasz sim będzie mieszkał, po wybraniu miasta wybieramy parcelę w  której będzie mieszkał, nasz budżet to 20,000 simoleonów czy jakoś tak

 

SIMS 4 ZA DARMO?! 

Tak, Sims 4 od 18 października 2022 roku  zostało opublikowane za darmo! Już trochę czasu minęło od opublikowania go za darmo a ja dopiero dowiedziałem się o tym 2 miesiące później.

 

KIEDY PIERWSZY RAZ ZAGRAŁEM W THE SIMS 4 I JAKĄ OCENĘ DAJĘ TEJ GRZE. 

Pierwszy raz zagrałem w nią w dniu moich urodzin czyli 13 stycznia bo wtedy miałem urodziny, a tak sobie wpadłem na pomysł aby w dniu moich urodzin poprzetestować kilka gier, zainstalowałem ale wtedy też odinstalowali mi z komputera Origin i gry z jego przenieśli do nowo zainstalowanego EA Play na moim komputerze, wtedy zagrałem pierwszy raz i spodobała mi się ta gra. Tej grze daję 7,5/10 dlatego że bardzo szybko, odechciało mi się w nią grać i już w nią nie gram oraz mało jest rzeczy do wybudowania bez jakichś modów czy dodatków. (w Sims 4 jest specjalny folder aby w nim włączać pobrane mody że stron internetowych. UWAŻAJ! Za niektóre pobrane mody możesz dostać bana dlatego że niektóre mody są nieodpowiednie do gry i ją psują tak więc uważaj i pobieraj mody tylko z najpopularniejszych stron np. 

https://www.thesimsresource.com/ 

 

DODATKI TO THE SIMS 4? ILE PRZEWAŻNIE KOSZTUJĄ 

Dodatki w Sims 4 dzielą się na dodatki do budowania, nowych atrakcji lub budynków w grze i innych, ja sam dokładnie nie wiem jak to jest. Te dodatki do budowania kosztują przeważnie od 89zł do 60zł. Te takie większe z jakimś nowym terenem lub nowymi wyróżnieniami kosztują od 170zł do 80zł. 

 

NOWY DODATEK JUŻ NIEDŁUGO 

Tak, Sims 4 zapowiedziało że nowy dodatek do Sims 4, czyli Razem raźniej pojawi się 16 marca czyli już jest! A ja nawet nie wiedziałem, myślałem że trochę jeszcze trzeba będzie poczekać

 

POŻEGNANIE 

Wracam do pisania artykułów a jeśli chcecie abym wrócił z serią LEGO DC Super Villians to piszcie w ocenie artykułu a ja się żegnam miłego dnia lub wieczorku

🙂👍

 

 

0 Komentarzy

© Copyright GrynaPlus.pl 2018-2022