grynaplus

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus

GrynaPlus

banner-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

16

Beginnerx

1 rok temu

TOP 19 najlepszych gier Roblox Styczeń 2022

Cześć w tym artykule przedstawię aż 19 najlepszych gier Roblox na styczeń 2022!

 

Theme Park Tycoon 2

Jeśli pamiętasz grę Rollercoaster Tycoon, to w Theme Park Tycoon 2 poczujesz się jak w domu. W tym symulatorze parku rozrywki budujesz i zarządzasz swoim parkiem, od przejażdżek po toalety. Chociaż zaczynasz z ograniczonymi zasobami, możesz dodawać udogodnienia, gdy przyciągniesz więcej gości.

Biorąc pod uwagę ograniczenia finansowe i przestrzenne, musisz starannie zaplanować układ parku, aby pomieścić jak najwięcej gości. Gracze mogą odwiedzać parki innych graczy, a nawet współpracować ze sobą, nawiązując przyjaźnie i zyskując nowe pomysły na swoje projekty.

Dungeon Quest

Dungeon Quest to wieloosobowa sieciowa gra RPG inspirowana takimi grami jak Diablo czy Gauntlet. Formuła jest dość prosta: Zbadaj lochy, zbieraj skarby, uaktualnij swój ekwipunek, a następnie zrób to wszystko jeszcze raz. Jednak to, co wyróżnia ten MMO jest jego imponujący styl graficzny.

Dungeon Quest oferuje szeroki wachlarz wyposażenia i map, ale nie jest tak onieśmielający dla nowych graczy, jak tytuły takie jak World of Warcraft. Gra zachowuje idealną równowagę między akcją a strategią, dzięki czemu przypadnie do gustu zarówno zwykłym graczom, jak i weteranom hack-and-slash.

Tower Defense Simulator

Tower Defense Simulator to nowa odsłona starego gatunku. W duchu Plants vs. Zombies, gracze muszą chronić swoje terytorium przed hordami najeźdźców. W tej grze, jednak, można połączyć się w zespół z przyjaciółmi lub konkurować z innymi graczami. Miażdżąc wrogów, zarabiasz pieniądze na renowację swojej wieży.

Mimo to tryb dla jednego gracza stanowi wystarczające wyzwanie, abyś był zajęty przez wiele godzin. Aby przetrwać, będziesz potrzebował szybkości, strategicznego myślenia i cierpliwości. Nie daj się zwieść ogólnemu tytułowi; Tower Defense Simulator oferuje zaskakująco głęboką rozgrywkę, która zachęca graczy do angażowania się we wspólne działania.

Jailbreak

W grze Jailbreak gracze na początku wybierają pomiędzy życiem w przestępstwie a złożeniem przysięgi, że będą stać na straży prawa i porządku. Jeśli wybierzesz ścieżkę przestępcy, Twoim celem jest wydostanie się z więzienia i wzbogacenie się w niehonorowy sposób. Jeśli stoisz po stronie stróżów prawa, twoim zadaniem jest trzymanie więźniów w więzieniu i ściganie uciekinierów.

Brzmi to jak prosta koncepcja, ale gra ma więcej głębi, niż można by podejrzewać. Kiedy już zaczniesz eksplorować otwarty świat i popełniać przestępstwa do woli, Jailbreak zaczyna przypominać przyjazną dzieciom wersję serii GTA. Cztery lata po premierze, Jailbreak pozostaje jednym z najlepszych tytułów na Roblox.

Phantom Forces

Jedna z niewielu gier, które mogą nie być odpowiednie dla młodszych graczy na Roblox, Phantom Forces to FPS inspirowany serią Call of Duty. Jeśli jesteś fanem tych gier, nie będziesz zawiedziony. Rozgrywka jest porównywalna do każdej innej gry FPS, ale to nie czyni jej mniej zabawną.

Jeśli nie lubisz gier strzelankowych, to oczywiście Phantom Forces nie jest dla ciebie. Mimo to gra nie jest przesadnie krwawa, jak wiele tytułów FPS.

Scuba Diving at Quill Lake

Jako podwodny poszukiwacz skarbów, Twoim celem jest zbadanie dna rozległego jeziora i odnalezienie ukrytych relikwii. Zbierając skarby, możesz kupować ulepszenia, które pozwolą ci uzyskać dostęp do nowych obszarów.

Quill Lake ma swoje korzenie w grach eksploracyjnych, takich jak Pitfall, ale nie ma tu pułapek ani platformówek. Mimo to, choć gra nie jest wymagająca, odkrywanie nowych sekretów wciąż sprawia przyjemność. Jeśli szukasz gry do grania przed snem, która nie wciągnie cię zbytnio, Quill Lake jest idealna.

Adopt Me!

Adopt me to gra towarzyska, w której możesz hodować urocze zwierzątka, obserwować ich rozwój, a nawet łączyć je w mutanty. Nie ma tu walki ani wyzwań, o których można by mówić; po prostu zbieraj swoje zwierzaki i wymieniaj się z przyjaciółmi.

Wirtualne zwierzaki stały się niezwykle popularne w latach 90-tych, ale żadne dziecko nie mogło sobie wtedy wyobrazić czegoś tak fajnego jak Adopt Me! Gra stale dodaje nowe zwierzęta i stroje, a nowa zawartość zazwyczaj skupia się na konkretnych tematach (Halloween, Nowy Rok Księżycowy, itp.).

Ninja Legends 2

Roblox ma nieco ograniczony wybór gier platformowych, ale Ninja Legends 2 rekompensuje brak ilości dzięki temu wysokiej jakości MMO. Jako ninja, Twoim celem jest doskonalenie swoich umiejętności parkour i przemierzanie kolorowych światów.

Gra oferuje niesamowitą ilość możliwości personalizacji, a nowe przedmioty pojawiają się regularnie. Wiele rzeczy znajduje się za płatną zaporą, ale możesz odblokować wszystko bez płacenia żadnych prawdziwych pieniędzy, po prostu grając w grę.

Hide and seek: Extreme

Hide and Seek Extreme to następna najlepsza gra w chowanego w Roblox. Skurcz się do miniaturowych rozmiarów, biegaj i chowaj się, aby uniknąć osoby, która jest "Tym", lub spróbuj wytropić ukrywających się graczy.

"Ekstremalne" może nie być najlepszym superlatywem do opisania gry, ponieważ poziomy są dość przyziemne. Fajną rzeczą jest to, że osoba wyznaczona jako "To" może używać specjalnych zdolności, które pomogą jej złapać innych graczy. Wygrywając gry, zdobywasz punkty, które możesz wydać na nowe moce, gdy jesteś "Tym".

Pet Simulator X

Jeśli kochasz jedne z najsłodszych zwierząt w okolicy, witamy w Pet Simulator X - znanym również jako twoje najnowsze uzależnienie. Celem gry jest zbudowanie kolekcji zwierzaków - tak słodkich, jak tylko chcesz - i przemierzanie świata, dodając kolejne i zbierając monety.

Możesz handlować zwierzakami z innymi graczami, a dla dodatkowej ekscytacji, masz szansę znaleźć rzadkie zwierzęta podczas swoich podróży!

Super Bomb Survival!

Niebezpieczeństwa i zagrożenia spadają z nieba i trzeba będzie spróbować przetrwać jak najdłużej - proste założenie dla gry, która jest o wiele bardziej zabawne, niż się spodziewałem Jest to również szalona gra, w której zaraz po ucieczce z ostatniej znajdziesz się w obliczu zupełnie nowego zagrożenia.

Tower of Hell

Podczas gdy nazwa Tower of Hell może nie brzmi zachęcająco, będziesz zadowolony, że wziąłeś szansę z nim, jeśli zdecydujesz się dać mu iść, jak jest wiele do kochania tutaj.

Gra jest to, co jest znane w społeczności Roblox jako obbie - krótki na tor przeszkód - i podczas gdy te są ogólnie uważane za szybkie do wykonania gier, ten jeden jest szczególnie dobry - i czasami dość trudne!

Murder Mystery 2

W Murder Mystery 2 możesz mieć trzy role - niewinnego, szeryfa i mordercy. Którą z nich otrzymasz, określi rodzaj gry, którą będziesz miał, a istnieją zalety i zabawy, które można mieć z wszystkimi trzema.

Jest tu klimat gry Among Us, w której gracze muszą spróbować dowiedzieć się, kim jest wróg, zanim wyrządzi ci krzywdę - i jest to super wciągające.

Brookhaven RP

Ta gra Town & City jest aktywna dopiero od roku, a jednak jej popularność wzrosła i jest to jedna z największych i najlepszych gier, w jakie można teraz grać na Roblox.

Podczas gdy inne gry na tej liście są szalone i pełne akcji, Brookhaven PR jest o wiele bardziej spokojnym doświadczeniem, które kładzie nacisk na luksusowe życie i ogólnie po prostu na relaks - wszyscy potrzebujemy takich gier od czasu do czasu.

Blox Fruits

Kiedy zjesz owoc Blox, daje ci specjalne moce i umiejętności, a to, jakie one są, zależy od rodzaju owocu, który zjesz - i bez wątpienia będzie kilka owoców, na które będziesz zwracać baczną uwagę.

W miarę jak zdobywasz moce, rosną również twoje umiejętności, ale będziesz musiał się upewnić, że zdobywasz poziomy ostrożnie - może to spowolnić twój rozwój w grze, jeśli tego nie zrobisz.

MeepCity

Jeśli jesteś fanem spotkań towarzyskich w grach, MeepCity jest warte spojrzenia, ponieważ jest duży nacisk na to tutaj - i serwer może pomieścić do 200 graczy, co jest ogromny skok z 30, że gry Roblox tendencję do posiadania.

Jest to zabawna gra z mnóstwem rzeczy do zrobienia, które wahają się od budowania wirtualnego domu marzeń do dostosowywania zwierząt, które żyją w nim. Jest to stosunkowo prosta gra, ale jeden, który może dobrze trzymać cię zahaczone na dłużej niż mogłoby się wydawać.

Piggy

W tym Peppa Pig inspirowane gry przetrwania horror, George Pig zaginął i to jest dość tajemnicą, co się z nim stało. Grasz jako policjant prowadzący dochodzenie, ale wkrótce zostaniesz znokautowany przez świnię i będziesz musiał uciec z pokoju, zanim twój bekon zostanie usmażony. Aby pogorszyć sytuację, komisariat policji wkrótce dostaje infiltrowane przez potwora i tylko dwie osoby w lewo są ty i oficer Doggy.

Work at a Pizza Place

Ogólne tematy tej gry Roblox nie powinny być zaskoczeniem - pracujesz w pizzerii i trzeba utrzymać miejsce działa - i, oczywiście, trzeba będzie upewnić się, że masz szczęśliwych klientów też. To powiedziawszy, możesz być nieuprzejmym kasjerem i to jest tak zabawne, jak brzmi - i katartyczne dla tych z nas, którzy pracowali w handlu detalicznym.

Zadania, które możesz wykonywać to od obsługi, poprzez pakowanie pizzy, aż do dostarczania ich - wybór roli należy do Ciebie!

Deepwoken

Żadna lista najlepszych gier Roblox nie może być kompletna bez wymienienia tej długo oczekiwanej gry RPG. Deepwoken nie zachęci fanów Roblox, którzy przyszli po Adoptuj mnie i zadowolili się Brookhaven, ale jest to ten rodzaj przygody, który może zachęcić graczy konsolowych do dania szansy "grze dla dzieci". W dzisiejszych czasach staramy się unikać nazywania czegokolwiek "Dark Souls", ale jeśli próbujesz odwołać się do tej grupy odbiorców, nazwanie Deepwoken "Dark Souls Robloxa" ma sporo sensu.

Poza dwoma miastami, świat Deepwoken jest zdradliwy. Poza innymi graczami, którzy zazwyczaj będą na ciebie uważać, jest on pełen przerażających bestii, które czają się za rogami i są chętne, aby strącić cię w niebyt, jeśli będziesz nieprzygotowany lub niecierpliwy w walce. Podobnie jak w Dark Souls, słowa wypowiadane przez postacie niezależne sprawią, że będziesz zadawać więcej pytań - w tym zastanawiać się nad sensem życia i nad tym, czy chcesz pozwolić, by wymknęło ci się ono z rąk, gdy będziesz zbliżał się do końca - dzięki czemu ta misternie zaprojektowana gra sprawi, że będziesz do niej wracać nie po to, by zdobywać EXP i wspinać się na setki poziomów, ale by dowiedzieć się, co sprawia, że tak działa.

 

To na tyle! Mam nadzieję, że artykuł się spodobał! Planuję zrobić podobny w lutym :)

0 Komentarzy

Ostatnie wpisy