grynaplus

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus

GrynaPlus

banner-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

12

szkielu

2 lata temu

Top 5 gier w które warto zagrać

Witam! Dziś powiem wam top 5 gier w które warto zagrać 

 

1.Ski Jumping 2022

 

Więc najpierw wam powiem co chodzi w grze Ski Jumping 2022 więc no w tej grze wcielamy się w karierę skoczka gdzie są zawody można w tej grze też zakupić kombinezon. Ta gra jest bardzo realistyczna na chwilę obecną kiedy piszę ten artykuł ta gra zajmuje 1GB w tej grze też jak startujemy z belki tam są takie procenty i jak np. trafi się 95% tyle jest prętkości na progu.

W tą grę można grać Multiplayer gdzie możesz skakać z innymi graczami. Według mnie minus tej gry to że nie można połączyć się z kontem Google, Facebook, itp. Bo jak się np. kupi nowy telefon to nie ma jak kąta odzyskać. W tej grze też jest zaufanie trenera to takie coś że np wygrasz kilka konkursów i masz 100% zaufania i możesz grać w np. turnieju czterech skoczni. W tej grze można też podpisać kontrakt za które możesz dostawać diamenty lub monety i wiele innych. W tej grze nożna zatrudnić trenera. W tej grze jak skączysz konkurs to wyświetla się podium tych osób co wygrali w pierwszej 3. W tej grze można wylądować telemarkiem. W tej grze może być upadek za który można dostać np. 50% i np nie można wystartować w niektórych zawodach.

2.Brain Test 

W tej grze trzeba myśleć niektóre puzony są takie trudne że aż sam nie wiedziałem jak przejść.Jak nie wierzysz sam sprubuj ! 

3. GTA Remastered.

W tej grze są GTA Vice city, GTA 3, GTA San adreas, tylko w poprawionej wersji tak jak wiemy słowo "GTA" zawsze się kojarzy z misjami itp.

W GTA Vice city wcielamy się w postać "Tommy" 

Gdzie mamy za zadanie robić misje itp. podobne sytuacje mają GTA San adreas i GTA 3, gta remastered to między innymi te gry z poprawioną grafiką narazie gta remastered kosztuje 249 zł na PlayStation 4.

4. Lords Mobile 

Ta gra jest na urządzenia Android i iOS 

W tej grze chodzi oto że ulepsza się zamki itp. 

w tej grze można atakować innych graczy i wiele innych żeczy! jak lubisz gry tego typu zachęcam to pobrania! 

5. Minecraft (Java) 

To gra na komputer ta gra została wydana 18 listopada 2011 

Twórcami tej gry są Markus Persson, Jens Bergensten w tej grze chodzi o to że można np. budować domy robić zbroje np. z drewna diamentu lub złota w tej grze chodzi o to że musimy przetrwać jak jesteśmy na trybie survival

jest też tryb creative gdzie można mieć wszytkooo np chesz drewno bierzesz i masz bez żadnego zbierania ! możesz mieć diamentów do woli ! Można też latać ! Więc to na tyle mam nadzieję że wam się artykuł spodobał cześć. 

0 Komentarzy

Ostatnie wpisy