logo

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus
icon-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

16

Beginnerx

1 rok temu

TOP 5 najlepszych gier przeglądarkowych

Gry przeglądarkowe mają wiele zalet. Nie trzeba ich pobierać, mają niskie wymagania sprzętowe oraz są darmowe, często nie zawierają nawet mikro transkakcji. W tym artykule przedstawię pięć w mojej opinii najlepszych gier tego typu. W niektórych spędziłem nawet po kilkanaście godzin, więc są naprawdę niezłe. Oczywiście nie są to wszystkie najlepsze tytuły przeglądarkowe, ponieważ jest ich dużo więcej. Możliwe, że w niedalekiej przyszłości napiszę kolejne rankingi. Tymczasem nie przedłużając zapraszam.

 

1. Wolvesville

Zapewne kojarzycie taką grę jak Mafia. I nie, nie chodzi mi tutaj o tą słynną grę komputerową z 2002 roku wydaną przez studio 2K. Mam na myśli grę towarzyską, gdzie mafiozi próbują zabić wszystkich cywili, natomiast cywile próbują za wszelką cenę dowiedzieć się, kto jest czarnym charakterem. A więc Wolvesville bazuje na bardzo podobnych zasadach. Tyle, że rozgrywka jest dużo lepiej rozbudowana. Dostępnych jest kilkadziesiąt ról (rodzajów postaci), takich jak na przykład: wilkołak, seryjny morderca, wróżbita czy przywódca sekty. Ponadto możemy zbierać itemy, dołączać do klanów czy uczestniczyć w specjalnych eventach. Gra posiada też język polski oraz wersję na telefony. Spędziłem w tym tytule ponad 50 godzin i nie żałuję, polecam każdemu. Udało mi się nawet utworzyć swój własny klan, który aktualnie liczy już prawie 50 członków :)

KLIKNIJ TUTAJ ABY ZAGRAĆ

JEŚLI CHCESZ ZAGRAĆ W WERSJĘ MOBILNĄ KLIKNIJ TUTAJ

 

2. Krunker.io

Krunker.io to gra typu FPS (first person shooter). Mimo, iż jest przeglądarkowa to potrafi wciągnąć na długie godziny. Do dyspozycji mamy wiele map oraz trybów. W ten tytuł można grać nie tylko na komputerach, ale również na urządzeniach mobilnych, takich jak smartfon czy tablet, ponieważ jest dostępny na sklepie Google Play. Co ciekawe jest nawet dostępna wersja Steam, jeśli wolelibyście pobrać grę. Myślę, że warto dać szansę tej grze, jeśli jesteś jesteście fanami dynamicznych rozgrywek, w których dużo się dzieje. 

KLIKNIJ TUTAJ ABY ZAGRAĆ

JEŚLI CHCESZ ZAGRAĆ W WERSJĘ MOBILNĄ KLIKNIJ TUTAJ

JEŚLI CHCESZ ZAGRAĆ W WERSJĘ STEAM KLIKNIJ TUTAJ

 

3. digdig.io

Nowa gra od twórców agar.io, którego chyba nie muszę nikomu przedstawiać. Zamieniamy się tutaj w koparkę, a naszym celem jest zdobycie jak największej ilości punktów. W tym celu wydobywamy różne drogocenne surowce, takie jak złoto, diamenty czy nawet uran. Oprócz tego walczymy z innymi graczami o przetrwanie. Dużo zaletą jest pięć różnych trybów gry: FFA (podstawowy), TDM (walki teamów), TAG (gra w chowanego), Battle Royale i MAZE (labirynt). Gra wyróżnia się też dużą ilościa osiągnięć oraz skinów. Polecam tą grę, jeśli doskwiera wam nuda, a nie wiecie jak moglibyście wykorzystać swój czas. Osobiście spędziłem w niej kilkanaście godzin i mi się podobała.

ABY ZAGRAĆ KLIKNIJ TUTAJ

 

4. Pawnbarian Classic

Moim zdaniem gra Pawnbarian to tytuł godny polecenia, szczególnie dla fanów szachów. Ostrzegam jednak, że nie jest zbyt prosty. Jeśli czytaliście mój poprzedni artykuł to zapewne go kojarzycie. Nie wspominałem jednak o tym, że posiada darmową wersję przeglądarkową. Więc zamiast wydawać czterdzieści złotych na Steam, możecie po prostu kliknąć link poniżej. No dobra... Ale gdzie jest haczyk? Otóż jest to wersja klasyczna z 2019 roku. Oznacza to, że jest bardzo okrojona. Na przykład nie posiada języka polskiego, ma dużo gorszą oprawę wizualną oraz umożliwia granie tylko jedną postacią. To tylko kilka przykładów z wielu, więc zdecydowanie zalecam kupno płatnej wersji. Na start jednak może to być dobra alternatywa zamiast wersji demo. Jeżeli chcielibyście dowiedzieć się więcej to poniżej zamieszczam link do opisu i recenzji gry.

KLIKNIJ TUTAJ ABY ZAGRAĆ

JEŚLI CHCESZ ZAGRAĆ W WERSJĘ STEAM KLIKNIJ TUTAJ

 

5. Browser Quest

Browser Quest ma już swoje lata, jednak uważam, że nadal jest godny ogrania. W przeciwieństwie do innych gier wymienonych w tym artykule jest to tytuł jednostrzałowy (do zagrania jeden raz). Można go bowiem przejść w krótkim czasie. Mimo to jest to przyjemna gra z ładną voxelową oprawą graficzną, w której walczymy z licznymi potworami i zdobywamy nowe przedmioty. Dla urozmaicenia rozgrywki można grać także ze znajomymi lub innymi graczami. Zawsze łatwiej jest w końcu połączyć siły i wspólnie zabijać przeciwników oraz zaliczać kolejne osiągnięcia. Osobiście uważam, że Browser Quest jest zdecydowanie godny polecenia. Ponadto jest również dostępny na urządzeniach mobilnych (smartfonach, tabletach, itp.)

KLIKNIJ TUTAJ ABY ZAGRAĆ

JEŚLI CHCESZ ZAGRAĆ W WERSJĘ MOBILNĄ KLIKNIJ TUTAJ

 

To by było na tyle, jeśli chodzi o ten ranking. Tymczasem ja życzę wszystkim miłych ferii zimowych! Mam nadziej, że któraś z tych gier wam je umili.

0 Komentarzy

© Copyright GrynaPlus.pl 2018-2022