logo

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus
icon-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

6

XhackergamingX

9 miesięcy temu

YouTuberzy BedWars!

YouTuberzy BedWars. Zastanawialiśćie się ile jest YouTuberów BedWars? W tym artykule wam to pokaże! A więc weżście cole i chipsy! Zapraszam.

Elo Mordo

YouTuber jest Polakiem, lecz mieszka w Niemczech. Pobił rekord świata w klikaniu oraz zrobił salto z okna. Przyjemnie się go oglonda.

Fommy

Ten YouTuber nie za często wzuca filmy, mniej concentu. To nie to co kiedyś, ale wstawiłem go z wzglendu na dawne lata. Posiada również swój serwer - FommyMc.pl

Blueeed

Wybitny YouTuber, świetny montaż! Dobry concent! Tego artyste trzeba pochwalić, gdyż ma 13-14 lat! A jest tak wybitny.

xFuzi

Wykstałczony YouTuber, lecz tak jak Fommy traci concent i ma słabą aktywność na kanale. Ale tak to nie mam żarzut.

Franaeueue

Spoko YouTuber, dobry montaż. Nie wiem co jesce o nim powiedzieć no spoko mordka.

Szymbxr

Świetny youtuber, dobry montaż. Nagrywa równiez gre "Roblox" ale nie to nas interesuje co nie? typek nie gra zle w BedWars. I tyle w temacie.

Assassinek

Mordeczka jest git, często streamuje i filmy też dobrze zmontowane. No co moge powiedzieć nie zbyt dobrze gra w BedWars ale dobrze się go oglonda na chillu.

Dexsi AG

Spoko YouTuber nagrywa również munchanty. Ale co z BedWars? Z tym co nas interesuje. Więc tak dobrze typo gra nagrywa sporo z texture packów.

Groundereq

Nie zbyt lubie tą mordeczke, ale wstawię ją tu gdyż kiedyś dużo ją oglondałem, zresztom to nie są moji ulubieni YouTuberzy tylko ogólnie najlepszi więc czemu miał by go nie wztawiać? chłop to spocony kocur w BedWars, normalnie używa wszytkie taktyki które podałem w poprzednim artykule.

CPotworek

Spocony kocur BedWars, normalnie full tryhard. A tak wogule to tak! To ten twórca cookiemc.pl o którym wspominałem w poprzednim artykule "Najlepsze serwery Minecraft!".

Dobra, dobra. A co z tymi mniej popularniejszymi YouTuberami? Otóż nie zapomnieliśmy o nich, a więc? bierzemy śię za nich!

LightLamek

To jest spoko mordka może i ma 200 subskrypcji, ale filmy są wysokiej jakośći.

Dekros

Nie jest to YouTuber typu Fommy, xFuzi, Franaeueue czy Elo Mordo. Gdyż ten nagrywa newsy z comunity BedWars, na przykład - Któs zdobył 100 000 subskrybcji? Taki Dekros już nagrywa o nim film. Fajnie oglonda się takie filmy w tle chodza areny BedWars.

xXhackergamingXx

No, no nie mogło zabraknąć tu mnie heh. Typo robi Montage PvP. Spoko mordeczka którą napewno nie jestem ja (mówie napewno to nie ja! Jasne?! bo cie zjem)

No i to na tyle! Teraz będziecie mieli kogo oglondać? No mam nadzieje, napiszcie z czego zrobić kolejny artykuł. Swoją drogą możesz coś zostawić na moim kananle na przykład łape w duł. Milego dnia/ wieczoru.

 

 

 

 

0 Komentarzy

© Copyright GrynaPlus.pl 2018-2022