grynaplus

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus

GrynaPlus

banner-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

8

kolorowaTV

8 miesięcy temu

Jak szybko... zarobić na stronie grynaplus ?

Hejka!

 W dzisiejszym artykule przedstawię wam sposoby zarabiania na tej stronie oraz fajne nagrody, na które możecie wymienić zarobione punkty. 

Jak szybko... zarobić punkty? 

 

 

Gry 

Najpopularniejszym sposobem zarabiania punktów jest granie w gry. W zakładce “Zdobywaj punkty” jest wiele gier przeglądarkowych i tych do pobrania, za które możemy dostać punkty. Jest to jeden z lepszych sposobów zarabiania, bo jest dużo gier, a do tego dostajemy dosyć dużo punktów za zadania. Zadania weryfikowane są systemowo albo przez screena którego wysyłamy do moderacji, która weryfikuje, czy zadanie zostało wykonane prawidłowo. 

 

 

 

Dzienne logowanie 

Najłatwiejszy sposób na zdobywanie punktów. Wystarczy, że codziennie po prostu wejdziesz do aplikacji lub na stronę i już otrzymasz określoną liczbę punktów, która z dnia na dzień się powiększa. 

 

Aplikacja 

Jak  już o aplikacji mowa, to za zainstalowanie aplikacji również otrzymamy punkty. Po zainstalowaniu aplikacji i zalogowaniu się na swoje konto, otrzymujemy 100 punktów. 

 

Ocenianie artykułów 

Za ocenianie artykułów też możemy dostać punkty! Przed każdą oceną artykułu musimy obejrzeć reklamę. Za ocenę jednego artykułu dostaniemy 5 pkt możemy ocenić maksymalnie 3 razy dziennie, więc można zdobyć 15 pkt na dzień. 

 

 

Ranking 

Nagrody za miejsca dla najaktywniejszych osób w miesiącu: 

1 miejsce - 7000 pkt 

2 miejsce - 6000 pkt 

3 miejsce - 5000 pkt  

4 miejsce - 4000 pkt 

5 miejsce - 3000 pkt  

6 miejsce - 2500 pkt  

7 miejsce - 2000 pkt  

8 miejsce - 1500 pkt  

9 miejsce - 1000 pkt  

10 miejsce - 900 pkt 

11 miejsce - 800 pkt  

12 miejsce - 700 pkt  

13 miejsce - 600 pkt   

14 miejsce - 500 pkt  

15 miejsce - 400 pkt  

16 miejsce - 300 pkt  

17 miejsce - 200 pkt 

18-25 miejsce - 100 pkt 

 

Ankiety 

Punkty dostajemy również za wypełnianie ankiet. Robiąc ankiety o swoich zainteresowaniach, ostatnich zakupach, posiadanych zwierzakach itp. otrzymujemy punkty. Każda ankieta jest wynagradzana jest za różną ilość punktów. 

 

 

Polecanie serwisu 

Jeśli jakaś osoba zaloguje się z twojego linku lub wpisze twój kod bonusowy i zdobędzie 2000 punktów - ty dostaniesz 1000 punktów. Więc polecam udostępniać swoje kody i linki. Możesz też podjąć współpracę ze stroną grynaplus.pl na różnych portalach społecznościowych. 

 

 

Quizy 

Możesz zmierzyć się z innymi graczami w quizach z różnych dziedzin. Ta opcja jest nowa, więc quizy dopiero się pojawiają, ale myślę, że i tak fajna opcja. Za wzięcie udziału w quizie płacisz określoną liczbę punktów. Jeśli wygrasz – dostajesz podwojoną liczbę zapłaconych punktów - 10%, które pobiera serwis. W przypadku remisu każdy z graczy dostaje z powrotem zapłacone punkty. 

 

Dzienny bonus 

Jeśli danego dnia zdobędziesz 2000 punktów, dostajesz dodatkowo 500 punktów. Wiem, że nie jest to proste, ale da się to zrobić, a dodatkowe punkty zawsze się przydadzą. 

 

 

Pisanie artykułów 

Za pisanie artykułów też możemy dostać punkty, a do tego jeszcze punkty doświadczenia. Punktacja: 

2500 – 3000 znaków - 100pkt i 30exp 

4500+ znaków - 200pkt i 50exp 

Podczas pisania artykułu warto pamiętać o zasadach, które są tam wypisane. 

 

Kody 

Czasem na portalach społecznościowych @Grynaplus udostępniają oni kody, za które dostajemy punkty. Nie robią tego często, wręcz rzadko, ale jeśli już, to otrzymujemy za nie dosyć dużo punktów. 

Do tego, jeśli wpiszecie kod: Gry_na_plus to dostaniecie niespodziankę <3 

 

A teraz druga część tego artykułu... 

Najciekawsze (według mnie) nagrody. 

Na co możemy wymieniać punkty? 

 

Skiny do CS2 

Bardzo częsta nagroda, a do tego widełki cenowe są naprawdę szerokie. Na ten moment, najtańsza nagroda w tej kategorii to AK-47 za 600 punktów, a najdroższa to nóż z hakiem za 62000. To jest naprawdę dużo. Ale jeśli ktoś długo zbiera, to może sobie pozwolić na taki wydatek. 

 

Paypal 

Moim zdaniem bardzo fajna nagroda. Jest to 25, 30, 50 i 100 złotych. Ceny to od 2500 do 10000 punktów.  

 

Doładowania do gier 

Teraz są to niestety tylko cztery nagrody: robuxy oraz V-dolce w różnych wariantach cenowych. Polecane dla fanów robloxa i fortnite. 

 

Karty podarunkowe 

Jest to kategoria, z której osobiście najczęściej korzystam. Cenowo zaczyna się od 2000 punktów (np. Spotify czy Discord Nitro Basic), przez 25 i 50 złotych do takich sklepów jak Amazon, Biedronka, Allegro i Nike aż po 120 złotych do Nintedo shop za 12000 punktów. 

 

Inne nagrody 

Oprócz takich tradycyjnych nagród, można kupić również inne. Są to m.in. polubienia, obserwacje, subskrybcja.  Ceny są naprawdę różne w zaleności od ilości danej aktywności oraz portalu społecznościowego, na którym jest ona wykonywana. 

 

Mam nadzieję, że artykuł wam się podobał. Możecie oceniać i pisać opinie, przyjmę je do serduszka. Jeśli się wam spodoba, możliwe, że będę pisać kolejne artykuły. 

Bayo! 

0 Komentarzy

Ostatnie wpisy