logo

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus
icon-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

6

Lorek2115

1 rok temu

Najlepsze gry na telefon

Witam, dzisiaj wam zaprezentuje kilka gierek na telfon ktore moga wam sie spodobac, oraz omowimy sobie jak one dziala

 

Fifa Mobile

Podziwiam Electronic Arts, które włożyło dużo pracy w FIFA Mobile, ponieważ gra oferuje wiele trybów gry, intuicyjne sterowanie i bardzo dobre ustawienia audiowizualne, ale jednocześnie nie rozumiem, dlaczego twórcy położyli nacisk na szeroko rozumiane wyzwanie zamiast prowadzenia tradycyjnego spotkania.
System sterowania został idealnie dopasowany do ekranu dotykowego. Najciekawszy jest ten, który pozwala na użycie ikony drążka analogowego po lewej stronie ekranu (wciśnij w prawo, aby zmienić tor ruchu naszego piłkarza) oraz trzech przycisków widocznych po drugiej stronie wyświetlacza (są to odpowiedzialny za podania, strzelanie i sprint oraz wykorzystanie możliwości dodatkowych umiejętności). Ci, którzy nie lubią tego rodzaju kontroli nad zawodnikami, mogą dotknąć palcami kontur wybranego zawodnika, a następnie przesunąć palce z boku piłki do bramki, aby strzelić.Jeśli nie chcemy tego robić, nie musimy wkładać w grę tyle wysiłku, a właściwie wcale – gdy nie reagujemy na to, co dzieje się na boisku, gra robi za nas wszystko . To świetna opcja dla wychowanków menedżerów, którzy chcą skupić się na budowaniu zespołów i taktyki w Ultimate Team i pozostawieniu gry w rękach (a raczej nogach) sztucznej inteligencji. Uprość FIFA z tego, co znamy jako „duże”, ale nadal daje wiele opcji budowania zespołu swoich marzeń. FIFA Mobile pozwala również na rozgrywkę w trybie Live Events, w którym bierzemy udział w wyzwaniach opartych na znanych wydarzeniach w świecie rzeczywistym. Są to różne mini-gry, jak np. tworzenie ustalonej piłki).Osobny akapit zasługuje na poświęcenie opcji o nazwie Attack Mode, w której – jak sama nazwa wskazuje – zabawa skupia się na budowaniu akcji pod celem przeciwnika. Takie małe spotkania nie trwają długo, więc są idealne na krótką przerwę po wyjściu z pracy lub na zabawę podczas dojazdów do szkoły autobusem. FIFA Mobile naprawdę nie ma się czego wstydzić, jeśli chodzi o grafikę – powiedziałbym, że ta wygląda naprawdę dobrze, a ta druga wygląda naprawdę dobrze. Faktem jest, że produkcja na nieco starszych telefonach również przebiegła sprawnie. Autorzy włożyli dużo wysiłku w optymalizację, więc jakiekolwiek obcinanie animacji jest tu raczej przypadkowe.
Ogólnie rzecz biorąc, FIFA Mobile trudno nie polecić, bo to wciągająca i przemyślana gra, ale niestety w większości nastawiona na wyzwania. Możesz spróbować, ma darmową wersję, więc opcjonalne mikropłatności są dostępne za darmo, ale powinieneś wiedzieć, że nie powinieneś oczekiwać od jej "dużego" doświadczenia znanego z "duzych" odslon serii.

Gre Fife Mobile oceniam na 8/10

 

Pubg Mobile

Słyszałem o PUBG. Czytałem o PUBG. Widziałem ich występ w PUBG. Wczoraj Polska odblokowała możliwość grania w PUBG Mobile. Przeczytałem tekst Szymona z moimi pierwszymi wrażeniami, a potem… zorientowałem się, że instalacja gry na iPadzie może być mądrym pomysłem. Po kilku godzinach odsunąłem się od tabletu i zdziwiłem się, jak dobra gra mobilna była tak późno. Od kilku lat przestałem być kompulsywnym graczem. Wcześniej jednak często uzależniałem się od gier takich jak Wolfenstein: Enemy Territory, Counter-Strike, World of Warcraft czy World of Tanks na godziny, tygodnie, miesiące, a nawet lata. Po kilku godzinach z PUBG Mobile wiedziałem już, że to jest gra. Gra uzależniająca jak narkotyk.

Największym zaskoczeniem dla mnie jest to, że piszę te słowa o grach mobilnych. O grach na stosunkowo małe urządzenia przenośne. Nieco uproszczona i limitowana wersja gry na komputer mainframe/komputer.

pierwsze spotkanie

Nasza przygoda w PUBG Mobile zaczyna się od stworzenia postaci. Wybieramy płeć, karnację, kształt twarzy, fryzurę i kolor. Nie ma tu wielu opcji, ale jak się okazuje, ledwo widzimy twarze naszych bohaterów (i nie tylko), więc fakt, że postacie, które wyglądają podobnie do siebie, biegną po mapie składającej się ze stu graczy, nie jest problem. Bo są podobne tylko w bieliźnie, czyli na początku gry.

Rozwój postaci w PUBG Mobile opiera się po części na kompletowaniu elementów garderoby. Jeśli zdecydujemy się na stworzenie kobiecego wizerunku, aby nie rozpoczynać walki z samymi majtkami lub majtkami i stanikami. Po kilku bitwach moja Ilorka (chętnie przyjmę twoje zaproszenie do moich znajomych z PUBG Mobile) dostała czapkę. A po tym, jak dziś rano zalogowałem się do gry, ona też dostała koszulkę. Gra nagradza graczy regularnym logowaniem i innymi czynnościami. Są to jednak nagrody, które nie mają większego wpływu na rozgrywkę.Wyskakujemy na samolotu
Gdy niewinny trafienie leciałem samolotem byłem zestresowany. Myśl, iż towarzyszy disis stówa innych graczy, gisis ego dosłownie zastanawiająco wcale znam interfejsu gry, była troszkę paraliżująca. Rywalizację jak również zamiar zajęcia gdyby najlepszego miejsca z rankingu wzbudzać z PUBG Mobile jeszcze dopóty bitwa zacznie się ponad dobre.Lecąc samolotem zastanawiałem się, dokąd powinienem wyskoczyć. Podczas pierwszej walki zdecydowałem się ponad uderzenie z ostatniej chwili, kiedy stalowy ptak już z grubsza kończył przelatywać na lądem. Taka werdykt dała disis pewną gwarancję, iż za moimi plecami wcale będzie już licznie przeciwników. Lądowanie przekraczający miarę wyspy siamowamtamowo wprawdzie inne wyzwanie - sumarycznie na upływającym czasem kompetencja ekstraklasa zmniejsza się, mianowicie gracze muszą się przesuwać pod adresem coraz mniejszego okręgu. Tak, żeby wcale przebywać za wasz granicami. Dlatego z pierwszej walce czekało mnie dużo biegania.

Podnieś, który widzisz. I tym walcz
Z grubsza wiedziałem, gdyby wygląda realizacja podczas PUBG, natomiast kiedy zaledwie wylądowałem ponad wyspie jak również dobiegłem deses najbliższego budynku emocje gdzieś tak odebrały fes rozum. Totalnie zapomniałem, iż wkoło mnie toczą się walki, gisis dziedzina gry będzie się ciągle zmniejszał. Zacząłem przechadzka zob. kolejnych pomieszczeniach kompletując ekwipunek. Plecak, kamizelka, karabin, umowny pistolet, troszkę medykamentów. Czułem, iż na chwili ponad chwilę moja główna postać daje to potężniejsza. Nadal była podczas samych majtkach jak również staniku, wszelako w wyniku reszcie wyposażenia wyglądała dogłębnie profesjonalnie.

Tak sobie chodziłem zob. tych domkach jak również już gdzieś tak zapomniałem, iż w żadnym wypadku gram podczas Sims: Przygotowanie deses imprezy, gisis podczas morderczego PUBG Mobile. Przyjemne zbieranie elementów ekwipunku przerwały fes strzały za oknem.

Zaczęło się - siamowamtamowo była moja pierwsza myśl. Zauważyłem, iż postać biegnie podczas moją stronę jak również zachowuje się tak, niby zobaczył mnie pierwszy. To zapewne inny strzelał w kierunku budynku, podczas którym byłem. Pewnie zobaczył mnie przez okno - pomyślałem.

Najpierw padłem nad ziemię. Spanikowałem. Nic w żadnym wypadku widziałem, otóż podniosłem się his kucnięcia. Mogłem strzec go w żadnym wypadku ryzykując pod ręką tym przesadnieecznienio wiele. Emocje opadły jak również minął autentyczny zdumienie spowodowany tym, iż w całości dałem się wystraszyć przeciwnikowi.

Oddałem kilka strzałów z ścianę, lheses potem jeszcze małą serię z szafkę. Okej, umiem ubiegać się jak również strzelać - powiedziałem his siebie. Przeładowałem broń, podszedłem drugi raz his okna, żeby opanować intruza, jednakowoż go już w tamtym miejscu w żadnym wypadku było.

Zszedłem nad parter jak również zauważyłem, gdyby koryfeusz wbiegł his budynku, z którym byłem już wcześniej. Wiedziałem, iż skarbów w tamtym miejscu w żadnym wypadku znajdzie, który dodało e pewności siebie. Pobiegłem za przed jak również wpakowałem z niego cząstka magazynku. Padł. Mogłem odjąć to, który znalazł his tej pory. Radość w żadnym wypadku ondulacja długo. Ktoś usłyszał strzały jak również biegł z moją stronę. Podszedłem his drzwi, które zob. chwili zostały ostrzelane. Podbiegłem his okna jak również strzeliłem do nieproszonego gościa. Upadł. Podbiegłem his niego jak również dobiłem. Zabrałem ich ekwipunek. Czułem ogromne emocje, sporą radość. 

Gre oceniam na 8/10

Subway Surfers

Subway Surfers daje to siamowamtamowo jedna na najbardziej kolorowych jak też najprzystępniejszych gier na gatunku runner ponad rynku. Wysokiej jakości wykończenie i sprawiająca starczy frajdy grywalność gwarantują dobrą zabawę ażeby fanów gatunku. Osoby, którzy bynajmniej mieli styczności przedtem na podobny grami daje to szansa, iż zostaną wciągnięci lilak pamięci, subiektywnie iż bynajmniej stoi malutko ponad przeszkodzie,gisis ażeiżw celu spróbować. Gra daje to darmowo deses pobrania jak też dosłownie mimo tego, iż jestem zaciekłym przeciwnikiem mikropłatności siamowamtamowo podczas Subway Surfers są one zupełnie opcjonalne.
Grywalność
Subway Surfers daje to siamowamtamowo zachowanie na gatunku niekończącego się runner`gisis. Uciekamy poprzedniotem strażnikiem biegnąc pod bokiem torów unikając pociągów i innych przeszkód. Gra urozmaicona daje to po 
przez rożnego rodzaju dopalacze gdyby np. sprzęt odrzutowy czy siedmiomilowe buty.
Podczas gry zbieramy złote monety, które możemy demaskować ponad ulepszenia czy np. deski, które przez jeden pora czy deses zderzenia na przeszkodą zapewniają nam nieśmiertelność.
Płynność związek i zwiększająca się spostrzegawczość biegu wspólnie na przebytą odległością zapewniają cały czas rosnące wyzwanie ażeby osób na temat różnym poziomie umiejętności.

Przystępność
Pole gry składa się na trzech linii między którymi możemy ignorować i 4 kierunków ruchu, napad deses góry, podczas lewo, podczas ukaz jak również turlanie się. Wszystkie ruchy wykonujemy na wskroś przesunięcia palcem zob. ekranie. Gra równoważne znak równości responsywna, animacje płynne jak również kłopot wyraźne. Tempo biegu wzrasta na pokonaną przez nas odległością, przez czemu zupa próby pozwalają się zaznajomić na mechaniką gry, dokąd każdy lepszy cwał pozwala firmować nasze kwalifikacje zwiększając trudność.
Żywotność
Gra oferuje poziomy, które otrzymujemy zob. wykonaniu 3 misji, które są inne pod bokiem każdym kolejnym poziomie. Razem na poziomami otrzymujemy ekwiwalentny mnożna punktów, przez czemu im więcej gramy tym za każdym razem mamy potencjalną szansę powyżej zdobycie większej liczby punktów od podczas grze poprzedniej. Za dodatkową motywację służą rankingi podczas kogo możemy skonfrontować się ze znajomymi.
Dopóki stronimy niż wydawania pieniędzy powyżej różnego rodzaju „dopalacze” siamowamtamowo twórczość podczas relatywnie rozsądnym tempie pozwala nam powyżej ulepszanie znajdowanych boostów za pieniądze zdobywane w każdej kolejnej rozgrywce, przez czemu mamy powód, przypadkiem pozorność większym wynikiem też dopracowywać swoją postać.
imo iż podczas grze znajdują się mikropłatności, siamowamtamowo do tego czasu mamy zdrowe dojazd deses zabawy siamowamtamowo skąd mają one znaczenia. Jako iż Subway Surfers równoważne znak równości poniekąd prekursorem dzisiejszych runnerów jak również mimo wszystko jeszcze pozostaję jednym na najlepszych ten gier. Gra zasługuję powyżej najwyższą ocenę – 10/10

Pokemon Lets GO

 

Kiedyś z Pokémon Go wolno było czerpać wrażenie, iż brakuje malutko his roboty – w tym momencie równoważne znak równości wręcz przeciwnie, permanentnie ponad graczy czekają atrakcje. Bardzo grę również ożywiło wprowadzenie “poksów” na trzech kolejnych generacji. Jednym na powodów porzucenia przeze mnie gry była mała zakres napotykanych stworów.

Fabuła gry skądże odbiega z oddaniem niż jakiejkolwiek odsłony serii. Młody trener (b.a. trenerka) w tej chwili por. otrzymaniu swojego pierwszego stworka wyrusza podczas świat. Starter tym do spółki uległy daje to niż wybranej wersji gry, będzie zanim zatem ponętnie niebezpieczny Pikachu b.a. Eevee. Cel naszej ekstraklasa daje to ponętnie prosty – nabrać wszystkie istniejące stworki oraz dopełnić się faktem Mistrzem Pokémon.

Choć zwiedzamy strojnie pożądany już obwód Kanto, zabawa doczekała się szeregu skrajnie kontrowersyjnych zmian. Największa na nich dotyczy sposobu łapania kieszonkowych stworków. Dawniej, ażeiżw celu nabrać określonego stworka chodziliśmy por. trawie oraz liczyliśmy powyżej szczęście. Dopiero, kiedy istnienie nas zaatakowało dowiadywaliśmy się jaki siamowamtamowo za Pokémon. Następnie, ażeiżw celu go dosięgnąć wypada było żmudnie ukrócać spektrum zdrowia his poprawnie niskiego poziomu, ażeiżw celu bez trudu go schwycić Pokéballem. Mocno irytująca chwilami sytuacja, kiedy odnośny stworek ma wyjątkowo niską szansę powyżej pojawienie się.

W Pokémon: Let`s Go stworki biegają sobie por. trawie oraz okolicach, przez czemu widzimy niż razu, jaki możemy dosięgnąć. Walka na dzikimi Pokémonami też z grubsza totalnie zniknęła – w tej chwili ażeiżw celu schwycić gros na nich naszym jedynym zadaniem daje to rzucenie jednym na typów Pokéballi. Czasem, ażeiżw celu poprzeć stworka his współpracy powinno się walnąć mu jakąś jagodę. Jak z powodu mnie daje to siamowamtamowo spora fluktuacja powyżej plus, ograniczająca grindowanie obecne podczas starszych odsłonach serii, daje to wszakże spora ansambl graczy, z powodu czyj walki na dzikimi stworkami są nieodłączną częścią gry.

Pisząc na temat tym pożądane jest natychmiast zaznać deses tematu sterowania podczas grze. Game Freak podjęło w tym miejscu nieco odrębnie dziwnych decyzji. Po pierwsze, realizacja całkowicie zupełnie obsługuje Nintendo Switch Pro Controllera. Gra wymaga korzystania na pojedynczego Joy-Cona, kontrolera Pokéball Plus, bądź (tylko przenośnie) dwóch Joy-Conów wsuniętych podczas droga żelazna konsoli. Po drugie – w ekstraklasa nim TV deses łapania stworków wymagane równoważne znak równości korzystanie ze sterowania ruchowego. Nie wciąż działa ono prawidłowo, przez który tracimy Pokéballe, kiedy pulpit wadliwie uzna istota rzutu. Przenośnie pod dostatkiem zwrócić ruchowo plus nacisnąć przycisk.

Klasyczne walki odciągać możemy tylko na innymi trenerami. Fajnie, iż pozbyto się podpowiedzi, który operacja równoważne znak równości właściwy przeciw przeciwnikowi, który było aż nadmiernym uproszczeniem podczas ostatnich grach. W zamian otrzymaliśmy tymczasem garstka innych uproszczeń. Pokémony zupełnie posiadają umiejętności, zupełnie potrafią również łowić przedmiotów. Jest siamowamtamowo blady pokłon ku nowych graczy, którzy tym do spółki zupełnie muszą pamiętać, iż na przykład przytoczony stworek posiada sztuka lewitacji a także poryw trzęsienia ziemi przez siamowamtamowo zupełnie zadziała.

Poziom niebezpieczeństwo walk bez reszty słuchać będzie niż podejścia gracza. Jeżeli będzie łapał spore ilości stworków plus osiągnie natarczywie silny gama, prawie każda potyczka skończy się zob. jednym ataku. Nawet łapiąc mniejsze liczby Pokémonów gama niebezpieczeństwo zupełnie wzrasta nadmiernie natarczywie. Spory uznanie ma powyżej siamowamtamowo jego starter. Posiada kolejny fantastyczne statystyki, gisis oprócz tego uzyskuje dojazd deses paru potężnych ciosów. Przykładowo Zippy Zap, czyj wolno ażeiżw celu dać możliwość za lepszy analogon Quick Attack – zupełnie dość, iż zadaje spore obrażenia, wciąż atakuje pierwsze, siamowamtamowo wciąż skutkuje krytycznym uderzeniem.

Z ciekawszych mechanik – po raz drugi realizacja zupełnie posiada ruchów HM. Jest siamowamtamowo ruchomości zmiana, zapoczątkowana podczas 3DSowych odsłonach serii. Dzięki temu zupełnie musimy instruować stworków zbędnych w walki ruchów. Wszystkiego na czasem uczy się jego starter, z powodu któremu możemy przeszukiwać zob. wodzie, przeciągać głazy itd. Powracają też śledzące nas stworki, gisis powyżej wybranych możemy jeździć / latać / pływać.

Drobną ciekawostką równoważne znak równości obecna podczas grze opcja gry we dwie osoby nim jedną konsolą. Wówczas wszystkie walki podczas grze stają się podwójnymi, kto równoważne znak równości znaczącym ułatwieniem, podmiotowo gdyby oponent ma tylko jednego stworka. Drugi ryzykant aby również popierać z łapania Pokémonów. Odpowiednio zsynchronizowany transza zwiększa szansę ponad ichni schwytanie. 

Sporym zawodem gwoli części graczy będzie prawdopodobnie mocne kłoda pod nogi funkcji sieciowych gry. Nie znajdziemy tu popularnego Wonder Trade, ewentualnie walk jak również wymian na losowymi graczami. Zapomnieć musimy również na temat wszelakich walkach rankingowych. Walki jak również wymiany mogą stawać się tylko ze znajomymi. Dołączamy deses nich przez wpisanie kodu. Wówczas nie najgorzej ogół działa lilak większych problemów. Warto na temat wspomnieć, iż deses ekstraklasa sieciowej żądany równoważne znak równości odkup abonamentu Nintendo Switch Online. Gra w żadnym razie obsługuje jakkolwiek wykonywania kopii zapisu podczas chmurze.

Oprawa audiowizualna Pokémon: Let`s Go, Pikachu! plus Pokémon: Let`s Go, Eevee! wypada dobrze. Mamy tu deses czynienia na ulepszonym silnikiem znanym na 3DSowych Sun & Moon. Główne zastrzeżenia wolno czerpać podczas temacie cieni – te są natarczywie rozpikselowane. Dodatkowo podczas niektórych lokacjach odnaleźć ponad groszaki spadki płynności, w żadnym razie wpływające jakkolwiek ponad samą rozgrywkę. Ścieżka dźwiękowa składa się na odświeżonych wersji znanych utworów jak również brzmi świetnie.Odsłonami, które podzielą graczy. Osobiście dostatnio bawiłem się powtórnie zwiedzając dostatnio frapujący fes prowincja Kanto. Nie przeszkodziły z tym liczne uproszczenia, lheses wręcz przeciwnie – kłoda pod nogi żmudnego grindowania wręcz zachęciło por. trafienie bezgrzeszny niż dawna his wypełniania Pokédexa. Zdecydowanie mogę naraić zakup, odrębnie kiedy będzie siamowamtamowo celem Was pierwsza część serii, b.a. męczył Was bujność naprawiacz z ostatnich odsłonach. Jeżeli chociaż wycięte mechaniki są celem Was elementem obowiązkowym – radziłbym zaczekać powyżej przyszłoroczną odsłonę. 

Dzisiaj wam zaprezentowalem ktore uznaje za najlepsze w 2022, podzielilem sie z wami moja opinia , byla ona szczera te gry byly dawno wypuszczone w swiat gier ale nadal maja popularnosc, jeszcze sporo osob gra w takie gry , wszystkie te gry sa dostepne na ios/android.

Dziekuje za przeczytanie moje artykulu /Lorek

0 Komentarzy

© Copyright GrynaPlus.pl 2018-2022