grynaplus

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus

GrynaPlus

banner-badge

Blog

Znajdują się tu wszystkie artykuły napisane przez naszych użytkowników!

16

Beginnerx

2 lata temu

Oto najlepsze piaskownice na Steamie, w które musisz zagrać!

Witajcie! Jako iż jestem fanem gier typu sandbox, postanowiłem napisać ten artykuł. Zapoznam was tutaj z dobrymi tytułami z tej kategorii, które zapewnią wam masę rozrywki na wiele godzin. Wszystkie z poniżej przedstawionych gier są dostępne na platformie Steam, można w nie grać na systemie Windows. Wszystkie gry nie są posortowane według mojego zdania, a według ilości recenzji rosnąco. Bez zbędnego gadania, zapraszam :)

 

 

#7 - Fun with Ragdolls: The Game

Cena: 53,99zł

Cena na GrynaPlus: min. 599 p. (można otrzymać jako losowy klucz STEAM)

Recenzje: ok. 3 tyś. (90% pozytywnych)

Data wydania: 17 września, 2019 (prawie 3 lata temu)

 

Opis: Fun with Ragdolls: The Game to piaskownica, w której główną atrakcją, jak sama nazwa wskazuje, są ragdolle. Będę z wami szczerzy, nie jest to jakaś świetna produkcja, co powinna wam też uświadomić liczba recenzji. Gra znalazła się tu głównie dlatego, że można ją dostać jako losowy klucz STEAM na GrynaPlus. Wiem, że wiele osób wymienia punkty na tą właśnie nagrodę, dlatego chcę wam pokazać co przykładowo możecie dostać za te niecałe 600 punktów. Ogólnie w Fun with Ragdolls też można się dobrze bawić, jednak tytuł nie zapewni wam tak wielu godzin rozgrywki, jak inne gry w tym artykule. Prawdopodobnie znudzicie się zanim minie kilka godzin.

 

 

#6 - WorldBox - God Simulator

Cena: 71,99zł

Cena na GrynaPlus: brak

Recenzje: ok. 9 tyś. (93% pozytywnych)

Data wydania: 2 grudnia, 2021 (ponad 8 miesięcy temu)

 

Opis: WorldBox - God Simulator jest, jak sama nazwa wskazuje, symulatorem Boga. W grze otrzymujemy całkowitą władzę na całą planetą. Chciałbyś wywował straszliwą zarazę, która zniszczy ludzkość? To nie problem! Albo może sprawić, aby Polska wygrała II wojnę światową? Bułka z masłem! A może chciałbyś doprowadzić do trzeciej? To też jest tutaj możliwe. W tej grze nie ma limitów, możesz tu zrobić wszystko. Albo po prostu oglądać jak rozwijają się cywilizacje bez zbytniej ingerencji, to też może się okazać ciekawym zajęciem. Osobiście bardzo polecam tą produkcję, jednak sądzę, że warto poczekać na promocję, zanim zdecydujesz się ją kupić. 

 

 

#5 - Universe Sandbox

Cena: 107,99zł

Cena na GrynaPlus: brak

Recenzje: ok. 15 tyś. (95% pozytywnych)

Data wydania: 24 sierpnia, 2015 (prawie 7 lat temu)

 

Opis: Universe Sandbox to najstarsza produkcja w tym zestawieniu. Światło dzienne ujrzała już w 2015 roku, jednak, co ciekawe, do dnia dzisiejszego pozostaje we wczesnym dostępie. Oprócz swojego wieku, gra jest najdroższą opcją zaprezentowaną w tym artykule, kosztuje bowiem ponad 100 złotych, a dokładnie 107 (i 99 groszy). Ale to nie wszystko, bo Universe Sandbox jest również jedyną grą w tym artykule, która zawiera tryb VR! Jest to ogromna zaleta, za którą moim zdaniem warto dopłacić, o ile posiadacie takowe gogle. No dobra, ale o czym właściwie jest ta gra? Jest to kosmiczna piaskownica, możemy tutaj dowolnie manipulować planetami, gwiazdami, satelitami... Spuszczać łomot wybranym planetom, tworzyć ogromne wybuchy, zachwiać kosmosem! Osobiście nie grałem w tę produkcję, jednakże wygląda bardzo obiecująco, dlatego umieściłem ją tutaj. Jeśli ktoś z was grał, możecie podzielić się swoimi wrażeniami w komentarzach.

 

 

#4 - Paint the Town Red

Cena: 71,99zł

Cena na GrynaPlus: brak

Recenzje: ok. 17 tyś. (95% pozytywnych)

Data wydania: 29 lipca, 2021 (niecały rok temu)

 

Opis: Paint the Town Red to gra, w której walczymy z hordami wściekłych ludzi, za pomocą wszystkiego, co tylko wpadnie nam w dłonie. Jest to całkiem zabawna i oryginalna produkcja. Można się też przy niej odprężyć po gorszym dniu. Niestety według mnie cena jest zawyżona i nie warto płacić ponad 70 złotych za tą grę. Zalecam więc, aby poczekać na jakąś promocję, aby nie przepłacić. Natomiast nie patrząc na cenę, Paint the Town Red to ciekawa produkcja, którą mogę wam polecić ;)

 

 

#3 - Teardown

Cena: 88,00zł

Cena na GrynaPlus: brak

Recenzje: ok. 43 tyś. (96% pozytywnych)

Data wydania: 21 kwietnia, 2022 (niecałe 3 miesiące temu)

 

Opis: Teardown to oryginalna, a zarazem świetna produkcja stworzona przez studio Tuxedo LabsCo sprawia, że ta gra jest tak dobra? Otóż można tu zdemolować WSZYSTKO, dosłownie wszystko! Każdy piksel widoczny na ekranie jest interaktywny, tzn. można go wysadzić, spalić, zburzyć, zatopić, zmiażdzyć, itd. W Teardown można zdemolować wszystko! Niszczenie map za pomocą setek różnych narzędzi daje ogromną satysfakcję i jest to zabawa na wiele godzin! Ale poza bezmyślnym niszczeniu wszystkiego, co się rusza, gra zawiera również tryb fabularny. Nie jest to byle jaka fabuła pisana na kolanie podczas wizyty w toalecie. Wcielamy się tutaj w niebezpiecznego złodzieja, który terroryzuje cały kraj. W dodatku fabuła jest naprawdę długa, więc trochę wam zajmie przejście jej całej. Podsumowując, Teardown to świetna produkcja, jeśli jeszcze w nią nie grałeś, wypróbuj ją jak najszybciej! 

 

 

#2 - TABS - Totally Accurate Battle Simulator

Cena: 71,99zł

Cena na GrynaPlus: brak

Recenzje: ok. 84 tyś. (98% pozytywnych)

Data wydania: 1 kwietnia, 2021 (ponad rok temu)

 

Opis: Totally Accurate Battle Simulator to ciekawa piaskownica, która umożliwia nam symulowanie walk. Mamy tutaj do wyboru mnóstwo różnych typów jednostek. Jeśli samo oglądanie cię nudzi, sam również możesz brać czynny udział w bitwach, wcielając się w dowolnych żołnierzy. Graficznie gra jest zrobiona w śmiesznym stylu, sztuczna inteligencja też nie jest zbyt mądra. To wszystko sprawia, że oglądanie pojedynków jest całkiem śmieszne (w dobrym znaczeniu rzecz jasna). TABS potrafi wciągnąć na wiele godzin, dlatego zdecydowanie polecam tą produkcję. Jej atrakcyjność potwierdza również bardzo wysoki procent pozytywnych recenzji, który wynosi aż 98!

 

 

#1 - People Playground

Cena: 35,99zł

Cena na GrynaPlus: 3689 p.

Recenzje: ok. 118 tyś. (98% pozytywnych)

Data wydania: 23 lipca, 2019 (niecałe 3 lata temu)

 

Opis: People Playground to ciekawa, ale też specyficzna produkcja. Nie każdemu zapewne przypadnie do gustu, gdyż opiera się na przemocy i brutalności. Do dyspozycji mamy tutaj tysiące narzędzi tortur, którymi możemy masowo mordować bezbronnych ludzi. Produkcja nie posiada żadnej fabuły, ale czego można się spodziewać za trzy dychy. Polecam grę, jeśli macie zły dzień i chcielibyście się odprężyć... w nietypowy sposób. 

 

To już wszystkie piaskownice, jakie przygotowałem. Mam nadzieję, że artykuł przypadł wam do gustu i chociaż jedna z powyżej wymienionych gier was zainteresowała. Jeśli tak się stało, możecie zrecenzować artykuł poniżej. Warto pamiętać, że dostaniecie za to dodatkowe 5 punktów! Tymczasem ja spadam i życzę miłego dnia/nocy :)

0 Komentarzy

Ostatnie wpisy