grynaplus

GRYNAPLUS

Ładowanie...

grynaplus

GrynaPlus

banner-badge

Forum

Znajdują się tu wszystkie wątki napisane przez naszych użytkowników!

3 lata temu
Cześć, w tym wpisie chciałby wam wszystkim przedstawić moją opinię o tej stronie, naprawdę strona jest bardzo przejrzyście zrobiona bez żadnych haczyków czyli: 1. Robicie zadania/gracie w mini gry/reklamujecie stronę. 2. Dzięki temu zdobywacie punkty które w prosty sposób możecie przeznaczyć potem na np: skina do CS-GO który wam się spodoba grę o której nawet nie myśleliście że będziecie mieli możliwość ją w prosty sposób zdobyć. 3. Cieszycie się skinami i grami które dzięki temu zdobyliście. 4. Zachęcanie do tego kolegów z którymi razem możecie zarabiać punkty i sobie nawzajem pomagać w zadaniach jak macie jakieś trudności. W tych czterech punktach opisałem prosto jak to wszystko przejrzyście i bez zarzutów działa naprawdę polecam wszystkim do korzystania z tej strony. Dziękuję za uwagę oraz pozdrawiam Jeśli mój artykuł był pomocny to zapraszam do wpisania mojego kodu promocyjnego: aseczeQ
3 lata temu
Dobry pomysł
3 lata temu
Potwierdzam, stronka fajna, ale czasami trochę więcej pkt mogłoby się dostawać, bo niektóre gry się słabo opłacają